Tema Park Bileklik

Ödeyin ve Eğlenin !

Bakiye yükleme özelliği ile nakit, kredi kartı veya cüzden taşıma ihtiyacı olmadan Tema Park RFID Bilekliğiniz ile tüm ekstra hizmet ve ürünler için bilekliğinizi okutarak ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Harcamalarınızı kaydetme özelliği ile yapılmış tüm harcamlar Eğlence Merkezi çıkışı sırasında da ödenebilir. RFID Bilekliklerin hızlı ve kolay ödeme özelliği sayesinde çocuklar da dilediği oyun ve ürün için yüklenmiş olan bakiye limiti kadar harcama yapabilir.

Eğlence merkezi alanı içerisindeki tüm aktivitelere ve oyunlara kişisel bilgilerin kodlanmış olduğu RFID Bileklik ile dahil olunabilir, oyun  skorları tutabilir ve ziyaretçilerinize interaktif oyunlarda kişisel, canlı deneyimler yaşatabilirsiniz. Yetkilendirilmiş bilekliklerle oyun – kullanım limitlendirilmesi yapılabilir ve takibi gerçekleştirilebilir. RFID Bileklik okutularak kullanılan her türlü cihaz ve aletin günlük kullanımı takip edilerek populerlik oranına göre planlamalar gerçekleştirilebilir.

Yüksek Karlılık Oranı

  • En basit üründen en kapsamlı oyun parkuruna kadar aynı hızlı ve pratik ödeme imkanını sunan RFID Bileklikler, zahmetsiz kullanım özelliğinden dolayı Eğlence Merkezi alanlarının karlılığını arttıran önemli etkenlerdendir. Nakit akışı takibini minimum düzeye indirerek kayıp ve kayıt dışı işlemleri ortadan kaldırır.
  • Hizmet kalitesini arttırmaya yönelik olarak Cihaz – Performans takibi popüler ve tercih edilmeyen uygulamalar belirlenebilir.
  • RFID Bileklikler ile aynı zamanda personel takibi daha kolay bir şekilde yapılarak, yönetim masraflarında ve iş yükünde azalma kaydedilebilir.
  • Puan biriktirme özelliği ile tekrardan gelen müşteriler yaratır, kişisel bilgilere izinli erşim ile CRM ve Pazarlama kampanyalarında data oluşturmaya yardımcı olur.

WhatsApp