Sosyal Medya Bilekliği

RFID Bileklikler; konser, organizasyon ve aktivitelerde ziyaretçilerin sosyal medya hesaplarıyla entegre edilerek organizasyon alanında bulunan KIOSK ve interaktif cihazlarda kullanılabilir.

Ziyaretçiler, sosyal medya hesaplarını NFC özelliği bulunan RFID Bileklerine önceden bağlayarak, organizasyon alanında bulundukları aktiviteler hakkında paylaşımlarda bulunabilir, Bilekliklerini okutarak Photobooth cihazlarında çektikleri fotoğrafları otomatik olarak sosyal medya hesaplarında yayınlayabilir. Aynı cihazlar üzerinde yorumlarını belirterek, konumlarını bildirebilirler.

Düzenlenen yarışmalara ve aktivitelere RFID Bileklikleri ile ilişkilendirilmiş sosyal medya üzerindeki kimlikleriyle katılarak, aynı zamanda organizasyonun tanıtımını yapar.

RFID Bileklikler, düzenlenen organizasyonların çok daha uzak çevrelere zahmetsizce duyulmasını sağlar ve katılımcıların sosyal medya ağına tanıtımını gerçekleştirir.

Geliştirilebilir her sosyal medya uygulamasında ziyaretçi ile organizasyon arasında bağlayıcı unsur olan RFID Bileklikler, yeni nesil tanıtım ve marketing aktivitelerinde en çok tercih edilen ürünler arasındadır.