PROXIMITY KART

Düşük frekans aralığına sahip (Low-Frequency 125 KHz) Proximity kartlar çoğunlukla tanımlama ve erişim kontrolü uygulamalarında kullanılır. Proximity, diğer temassız akıllı kart türlerine göre daha düşük okuma aralığı ve iletişim hızlarına sahiptir. Yüksek güvenlik unsurları gerektirmeyen basit tanımlama, geçiş kontrol uygulamalarında düşük maliyetli çözümler sunar. Radyo Frekans dalgaların şekli nedeniyle LF Proximity kartları, diğer radyo sinyallerinden ve ortamdaki su veya metal gibi malzemelerden daha az etkilenir böylelikle endüstriyel ortamlarda güvenilir bir tercih sunar.

PROXIMITY CHIP SEÇENEKLERİ
EM4100 / EM4200Basit, sadece okuma özelliğine sahip, 128 bit fabrika programlı UID.(Seri No) Giriş kontrol, sahtecilik engelleme ve lojistik uygulamalarında kullanılır.
TK4100Basit, sadece okuma özelliğine sahip, 128 bit fabrika programlı UID.(Seri No) Giriş kontrol, sahtecilik engelleme ve lojistik uygulamalarında kullanılır.
EM4450 / EM4550Okuma/Yazma özelliğine sahip 1Kbit EEPROM hafızalı, şifre korumalı chip. Biletleme, giriş kontrol sistemlerinde ve ön ödemeli cihaz uygulamalarında kullanılır.
ATA5577 / T5577Okuma/Yazma özelliğine sahip 1Kbit EEPROM hafızalı, şifre korumalı chip. Giriş kontrol sistemlerinde, otel kapı kartlarında, lojistik ve oyun konsol sistemlerinde kullanılır.
Hitag 1Okuma/Yazma özelliğine sahip 2Kbit EEPROM hafızalı chip.
Hitag 2Okuma/Yazma özelliğine sahip 256bit EEPROM hafızalı chip.
WhatsApp