ESPRESSO TERMAL KART YAZICI

Kompakt ve güçlü Espresso termal kart yazıcı Italyan tasarımı ve Alman mühendisliğinin sağlam,güvenilir,kaliteli bir ürünü olarak yaratılmıştır. Espresso yüksek baskı hızı ve baskı kalitesiyle kullanıcısına kazanç ve işlevsellik sunar.

Güçlü ve dayanıklı yapısı,estetik tasarımıyla Espresso her ofiste ve kart üretim ortamında görsel ve işlevsel olarak dikkat çekmektedir.

Tek yüz baskıya sahip Matica Espresso termal kart yazıcı gereksinim duyulması halinde ilave hiç bir hardware veya özel yazılım gereksinmeksizin otomatik çift taraf baskı özelliğine yükseltilebilir,baskı kapasitesi iki katına çıkarılabilir.

Genel olarak düşük/orta adetlerde, tek renk veya renkli  kimlik & tanıtım kartı üretimleri için tasarlanmış Espresso aynı zamanda önden manuel olarak tek tek kart besleme şeklinde de kullanma olanağı sağlar. Her Espresso termal kart yazıcı arkadan çıkış kart biriktirme haznesi ile sunulmaktadır buda kesintisiz ve daha seri üretim imkanı verir. Espresso termal kart yazıcıda Manyetik Kart Kodlama,Temaslı/Temassız Akıllı Kart Kodlama kartların uygulama alanlarını arttırmak ve işlevsellik sağlamak amacıyla opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Espresso; özellikle kısıtlı alana sahip kullanıcılar için son derece kullanışlı ve iyi tasarlanmış olan önden kart besleme ve kart toplama özelliğinde sahiptir.

Diğer tüm serilerde de olduğu gibi Ethernet ve Opsiyonel olarak sunulan WiFi bağlantı özelliğine sahip Espresso opsiyonel olarak sunulan arka çıkışlı kart toplama haznesi sayesinde özellikle yüksek adetli baskılarda daha seri üretim imkanı sunmaktadır.

Ön gövde üzerinde yer alan Led durum göstergesi operatöre uzak mesafeden de işlem takip imkanı sunar. Kart haznesinin üzerindeki mavi led ise kart haznesinin mevcut kart durumu hakkında operatörü bilgilendirir.

Espresso masa üstü termal kart yazıcı, Personel,Üyelik, Kimlik, Sadakat, Kartlı Geçiş Sistemleri gibi birçok uygulama alanına sahip kart üretimi için hesaplı ve ideal çözümler sunmaktadır.

Teknik Özellikler

Baskı MetoduRenkli Dye Sublimation veya Monochrome Termal Transfer
Yazıcı ÖzelliğiTek veya Çift Yüz Kenardan Kenara Baskı
Baskı Kalitesi300DPi
Baskı HızıTek Renk: 850 Kart / Saat
Renkli: 260 Kart / Saat
Kodlama OpsiyonlarıManyetik Bant Kodlama: ISO, 3 tracks HiCo/LoCo, JIS2
Kontaklı – Kontaksız Smart Kart Kodlama

Uyumlu Kart TipleriPVC, Composite PVC, ABS (parlak), PET
ISO CR80 – ISO 7810 (53,98 x 85,60 mm)
0,25 – 1,25 mm
Kart HazneleriKart Besleme: 100 Kart / 0.76 mm
Kart Toplama: 80 Kart
Arka Kart Toplama / Hatalı Kart Biriktirme: 80 Kart
Otomatik ve Manuel Besleme
BağlantılarUSB 2.0
Yüksek Hızlı Ethernet
Wi-Fi (Opsiyonel)
Desteklenen İşletim SistemleriWindows XP SP3, 7 ve 8 32-64 bit
YazılımMatica Yazıcı Driverı ve Kullanıcı Programı
Yazıcı Ölçüleri (L x W x H)395 x 200 x 253 mm Hatalı Kart Haznesi Hariç (15.35” x 7.7” x 9.61”)

matica        Türkiye Yetkili Distribütörlüğü.